Zoti kryeminister Edi Rama, EKSTRADO JANULLATOSIN, JO DRITAN GOXHAJN!

20
Sep
2023
Nga: LUAN BACI

Eksteado kryepeshkopin e kishes ortodokse “autoqefale”, grekun Anastasios, i cili hapur futet ne ceshtjet e brendeshme shteterore dhe administrative te shtetit shqiptar, duke vepruar kunder statusit te tij fetar, ca ne teper, edhe per arsyen tjeter, se atij i ka mbaruar afati per ate veprimtari kishtare per te cilen erdhi ne Shqiperi.
Zoti kryeminister Rama!
Ekstrado kundershqiptarin Anastasios ne Greqi, dhe jo luftetarin e lirise, heroin e LABERISE DRITAN GOXHAJ, qe luftoj per clirimin e NENE LOKES KOSOVE.
UCK, nuk eshte vetem miku yt personal Hashim Thaci, zoti Rama, por jane te gjithe luftetaret e UCK-se, perfshire edhe trimin golemas DRITAN GOXHAJ, qe ti po pertypesh e nuk ke forca ta mbrosh?!
Mbroje UCK-ne zoti Edi Rama, mbroje po me ate force qe e mbrojte edhe ne organizmat nderkombetare mikun tend Hashim Thaci, sepse ky i fundit vetem, nuk eshte UCK-ja.
Mbroje Dritan Goxhaj dhe jepi nderin e lavdine qe i takon, dhe qe e meriton, UCK-se, sepse keshtu nderon edhe SHQIPETARINE, e mos e ekstrado shqiponjen labe DRITAN GOXHAJ, ndryshe do te mbulohesh me turp dhe tradheti veten tende dhe mbare KOMBIN.
Ekstradimin e DRITAN GOXHAJT, POPULLI E CA ME TEPER LABERIA, NUK DO TE TA FALE O ZOTI RAMA, NDAJ MOS U NXITO, E MOS SHKEL NE ATE DERRASE TE KALBUR!
NJE KOMB QE NUK ESHTE NE GJENDJE TE MBROJE BIJTE E TIJ, TE CILET VUNE NE VIJE TE ZJARRIT ME ARMIKUN JETEN E TYRE TE RE, AI KOMB ESHTE I VDEKUR, ESHTE I MBARUAR!
RUAJA NDERIN DHE DINJITWTIN SHQIPERISE, ZOTI RAMA, NDAJ JE DHE KRYEMINISTRI I SAJ!

19 SHTATOR 2023

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Shënim:
Redaksia, diplomacia. dk nuk e merr përgjegjësinë për pikëpamjet e autorit në shkrimin e botuar!
Respekt!

Kategoria:

Botuar: 20/09/2023

© 2016 - 2024 | DIPLOMACIA.dk