Opinione

PËRKUJTIM PËR MBARËSIN E ÇLIRIMIT TË KOSOVËS REXHEP AHMETI

Unë si vëlla bashkëveprimtar me të, kam ndjesinë, sikur ai [...]
Lexo më shumë...

Opozitar ne diskutimet per fene.

Miku im opozitar ne diskutimet per fene, me shkruan edhe [...]
Lexo më shumë...

Dashuria me dogmen dhe me drogen, respekti per skllavopronarin!

“Oooo.. popull, degjoni e mbani vesh, degjoni tellallin tuaj” eshte [...]
Lexo më shumë...

Ramazan Bekteshi: Rënkimet e mia

1. Çfarë fshihet në kishat ortodokse serbe? Koha per ‘skrining’ [...]
Lexo më shumë...

Rama e Shqipëria si mercenarët e rradhës

Qeveria shqiptare dhe veçanërisht Kryeministri ynë (që mos qoftë) gjatë [...]
Lexo më shumë...

Kur njeriu vendos maskë e ka më të lehtë të thojë të vërtetën!

Kjo qenie komplekse që vendos maskë edhe kur flet me [...]
Lexo më shumë...

“…Se po vazhdova keshtu, nuk do te me zene kembet dhe”! Gjithe jeten kam qene Decan, jam e do te jem me DECAN!

      Ka disa qe mire dine te flasin shqip, qe edhe [...]
Lexo më shumë...

KATUNDI QË DUKET NUK DO KALLAUZ

A k t u a l e Çfarë skandali dhe [...]
Lexo më shumë...
© 2016 - 2023 | DIPLOMACIA.dk