Lajme

Fjalimi im në protestën e djeshme para ambasadës së Serbisë: 24 vjet!

Nga: Mimoza MuratiThank you for reading this post, don't forget [...]
Lexo më shumë...

Kryeministri Albin Kurti

Nga: Feim Tahirsylaj 🔴 Në vend se të kërkojë falje, [...]
Lexo më shumë...

Shou mediatik i Edvinit me ‘maqedoncat’!

Shkruan: Medai ShaholliThank you for reading this post, don't forget [...]
Lexo më shumë...

Pse serbët i urrejnë shqiptarët: Befason shkenctarja serbe me përgjigjen!

Shkenctarja serbe Dubravka Stojanovic ka dhënë një deklaratë lidhur me [...]
Lexo më shumë...

“Po bëjnë tifo për Vuçiqin e kundër Kurtit”, Shkëlzen Gashi ‘godet’ opozitën: O njerëz, kjo sjellje nuk është normale!

Analisti Shkëlzen Gashi ka komentuar reagimet e opozitës pas zhvillimeve [...]
Lexo më shumë...

Heshtja e NATO-s/KFOR-it!…edhe Amerikës!

Nga: Xhelil Arifi Ka një çmenduri mediale dhe shtetnore në [...]
Lexo më shumë...

Serweri, Bërnabiqit: Askush nuk ka të drejtë të bllokojë rrugët dhe të rrezikojë sigurinë publike

Eksperti amerikan i sigurisë, Daniel Serwer duke aluduar në barrikadat [...]
Lexo më shumë...

Shtetëror serb ndaj shqiptarëve të Kosovës!

Nga: Gëzim Mekuli Oslo, 26.12.2022 Millosheviqi nuk është më në [...]
Lexo më shumë...
© 2016 - 2024 | DIPLOMACIA.dk