Opinione

Me marrëveshjen e Ohërit është thyer ëndrra e shqiptarëve

Me marrëveshjen e Ohërit që na keni lodhur 23 vite, [...]
Lexo më shumë...

​ Mjeti me i mire per te vjedhur, akuza se “jeni komuniste”!

​Thank you for reading this post, don't forget to subscribe! [...]
Lexo më shumë...

Vuçiqi heq maskën në sallën e OKB-së: Një lojë e çmendur që do të përfundojë me luftë të re në Ballkan

Presidenti serb Vuçiq shpërfaqet plot indinjatë me rastin e miratimit [...]
Lexo më shumë...

PSE DHE SI DUHET TË SHËNOHEN NGJARJET HISTORIKE?

Aktuale Në 30-vjetorin e themelimit të Universitetit të Tetovës (4 [...]
Lexo më shumë...

Kur ndërrohen despotët!

Iku një despot dhe po vjen jë tjetër, kjo është [...]
Lexo më shumë...

Bie kushti i VLEN-it për ndryshimet kushtetuese!

Në një prononcim për “Daily Click” besëpreri i Vlenit Besar [...]
Lexo më shumë...

Kur ndërrohen despotët!

Iku një despot dhe po vjen jë tjetër, kjo është [...]
Lexo më shumë...

Albini – VV-ja i humbë votuesit nëse pranon zgjedhje të parakohshme

Simpatizuesit e VV-së po dyshojnë mos Albini do të bëjë [...]
Lexo më shumë...
© 2016 - 2024 | DIPLOMACIA.dk